Kouzelné pohádky z kavárny pana Antonína

Dětské příběhy online zdarma

Úvod blogu

Tak a je to tu. Došli mi pohádky ke zvěřejňování.
Ono totiž napsat takovou pohádku zase tak jednoduché není.
Ono totiž takovou pohádku musíte nejprve vymyslet, pak promyslet, aby nebyla zas tak úplně blbá a pak ji musíte dokonce napsat. Což zní možná hloupě, ale psaní je na psaní asi to nejtěžší. Nejhezčí, ale nejtěžší :).
Sem tam se totiž stane, že i přesto, že jste tu svoji pohádku promysleli do naprosté dokonalosti a dechberoucnosti, zanedlouho se vám z ní chce drobet plakat.
A tak musíte promýšlet znova.
Dobré je také mít kolem sebe někoho, kdo si tu pohádku přečte a podrobí konstruktivní kritice. Sice svoje ego týden neuvidíte, ale pořád lepší, než pak mít příběh s kvalitou komentáře na „Novinkách“.
A taková kritika, vyrovnání se s kritikou, přiznání si, že kritik má pravdu a oprava kritizovaných částí také něco trvá.
Antonínovi pohádky tak sice vypadaly, že jsou napsané zhruba jedna za měsíc, ale ve skutečnosti jejich napsání, opravování a dotažení trvalo téměř dva roky.

A kam tím vším vlastně mířím?
Hezky pěkně tu okecávám skutečnost, že další pohádka pana Antonína nejspíš jen tak nebude, jelikož mě tak nějak žádná nenapadá.
Avšak utři slzy, drahý čtenáři :).
Rozhodla jsem se totiž, že svůj web obohatím o pár mých postřehů v nové sekci, originálně nazvané “Blog“.
Tím tak mohu pokračovat v psaní o světě, který jsem vytvořila, propojit ho se světem, ve kterém žiji a navíc jsem omládla, protože jsem teď blogerka a to frčí. Alespoň myslím.
Takže to by byl jakýs takýs úvod.
V příštím článku se pokusím zodpovědět, proč jsem ještě nic nevydala a zkusím nastavit i komentáře, abychom se tomu pak mohli společně divit.
Zatím se mějte krásně a užívejte příjemně horké počasí (můžete se třeba zchladit v bazénku se žhavou lávou, apod.)…

PS: Pohádky jako takové však nezatracuju. Teď ale spíš zkouším jejich animaci. Kterou časem buď zveřejním (pokud se mi podaří), anebo vám napíšu, že je to trapný a neba mě to :).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *